Masz wątpliwości? Zatrzymaj się tutaj na dłużej!


W przypadku gdy strona internetowa Twojej firmy znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, w znaczący sposób zwiększa się liczba odwiedzin strony. Twoja firma zyskuje nowych klientów oraz kreuje pożądany wizerunek.

Zdobywanie wyższych pozycji w wyszukiwarce Google jest związane z konkurencyjnością słów kluczowych na jakie pozycjonuje się strona. Jeżeli używamy mniej popularnych fraz, efekty będą widoczne już po tygodniu. Natomiast w przypadku pozycjonowania wyłącznie na bardzo popularne frazy, na zadowalające efekty czeka się około 3 miesięcy.

Każda cena jest indywidualnie dostosowywana dla każdego Klienta, ponieważ na jej wysokość wpływają takie elementy jak liczba i konkurencyjność fraz, na które strona chce się pozycjonować. Przy określaniu wysokości kwoty uwzględniamy również cele naszych Klientów oraz posiadany przez nich budżet.

Współpraca z Kreatorami Pozycji oznacza dwie formy rozliczania. Pierwszym rozwiązaniem jest stała opłata, którą ponosisz co miesiąc, natomiast w drugim sposobie płacisz wyłącznie za efekt, jaki uda nam się osiągnąć.

Zawsze wysokiej pozycji nie gwarantuje żadna profesjonalna firma z branży SEO. Ze względu na sporą konkurencję oraz wysoką dynamikę zmian w algorytmach, osiągnięcie wysokiej pozycji wymaga systematycznej i nieustannej pracy optymalizacyjnej.

Istnieje możliwość pozycjonowania wyłącznie na jedną frazę, jednak stosowanie większej liczby fraz wygląda o wiele bardziej naturalnie dla algorytmu Google i w związku z tym przynosi lepsze efekty.

Optymalizacja strony internetowej to niezbędny element działań pozycjonerskich. W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na poprawienie jakości strony pod kątem słów kluczowych, układu treści oraz zawartości znaczników. Dzięki optymalizacji w znaczący sposób poprawiają się efekty pozycjonowania.

Jeżeli planujesz podjąć współpracę z naszą firmą, pierwszym i niezbędnym krokiem jest wysłanie przy pomocy formularza adresu Twojej strony internetowej oraz propozycji słów kluczowych.

Przeanalizujemy czy wybrane przez Ciebie słowa kluczowe są odpowiednio dopasowane do tematyki strony oraz czy są wystarczająco popularne w wyszukiwarce. Następnie wykonujemy wycenę i wysyłamy Tobie pełną ofertę.

W przypadku, gdy zaoferowane przez nas warunki współpracy będą dla Ciebie zadowalające, wtedy wysyłamy wzór umowy. Po dokonaniu wszelkich formalności, czyli otrzymaniu podpisanej umowy w dwóch kopiach, odsyłamy jedną z nich do Ciebie i przystępujemy do pozycjonowania. Cały proces można potrwać 2-3 dni.

W zawartej umowie znajdują się szczegółowo określone warunki świadczenia usługi oraz wszystkie koszty, jakie ponosi Klient korzystając z naszych usług. Należą do nich między innymi: adres strony, lista fraz, koszt pozycjonowania, rodzaj rozliczania za usługę, koszt optymalizacji strony.

Dla każdego naszego Klienta przygotowujemy miesięczny raport, w którym informujemy o postępach naszej pracy. W raporcie znajdują się dane, takie jak: informacja na jakie frazy pozycjonowana jest strona, miejsce w wyszukiwarce, na także koszt pozycjonowania na daną frazę.